Fapully Бања Слив Тапа Бела Насликани Палубата Монтирани Еден Лост Една Дупка Слив Миксер Допрете Ладно Жешко Мијалник тапа
Ново

Fapully Бања Слив Тапа Бела Насликани Палубата Монтирани Еден Лост Една Дупка Слив Миксер Допрете Ладно Жешко Мијалник тапа

DEN 3533.00
DEN 5887.68

Во форма достапна за нарачката


Fapully Еден Справи со Хром Полирани Бели Сликарство Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Хром /Никел Бранеа/Бела/Зелена/Портокал/Црна Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Yes

Главните својства

Бренд Име:
Fapully
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Тапа Планината:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површински Третман:
бела слика
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
113-11B
Стил:
Современа
Тип:
Слив Чешми
Тип На Производ:
слив миксер допрете го
Број на Рачки:
Една Рачка
Ладно & Топла Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површина По Завршувањето:
бања слив тапа
Вентил Core Материјал:
Керамички

Избор на купувачот