Нови година Националниот Жените Флорални Appliques торби!Топ Симпатична животно кеси Дама е еден рамо и двојно-рамо мала торба Топла подарок
Ново

Нови година Националниот Жените Флорални Appliques торби!Топ Симпатична животно кеси Дама е еден рамо и двојно-рамо мала

DEN 510.00
DEN 537.12

Во форма достапна за нарачката

Детали За Производот
Забелешки :
големината е околу 30*20cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
1 : Овој Производ во боја ќе се Дистрибуираат од страна на продавачот, ако постојат посебни барања на боја ве молиме контактирајте со продавачот пред купување
pls се провери јасно пред да го купите!
2 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
3 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
4 : Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
5.Ако ви треба нашата слика информации.
ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.
ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.однапред ви благодариме

Главните својства

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ally021002
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
националната
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Затворање Тип:
string
Декорација:
Копчето,Appliques
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Обликот:
животно торба
Видовите на вреќи:
Рамо кеси & Ранци

Избор на купувачот