Жените Bodycon Здолниште СТП Кожа Кратко Мини Здолниште Црна, Сива Висока Половината Молив Здолништа Мода Плус Големина Диви Жени Saias Femininas
Ново

Жените Bodycon Здолниште СТП Кожа Кратко Мини Здолниште Црна, Сива Висока Половината Молив Здолништа Мода Плус Големина Диви

DEN 728.00
DEN 1400.64

Во форма достапна за нарачката


Почитувани купувачот, Добредојдовте на нашата продавница,ако у сакате да знаете повеќе предмети, pls кликнете на овој линк :
Совети :
yer,Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете ги вашите име и презиме и адреса, вклучувајќи вашата држава и град кога ќе го поставите цел, во спротивно вашиот пакет ќе се вратам на нас, тогаш нема да добијат.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост .
Мали боја разлика можеби постоеле. Ви благодариме за вашето разбирање однапред.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Но, поради различни светлина и го следат амбиент.
Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на парите или замена.Светот Превозот.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,па ако има и други барања,ве молиме испратете ни порака за да ги споделите со нас пред да се брод надвор, во спротивно било увозни давачки или такси се ваша одговорност.
Pls Забелешка : сликите се земени од вистинските производи.Повеќето земји ќе успешно доставен во рок од 20-60 работни дена, што е нормално ,тогаш понекогаш руската Федерација и Бразил ќе биде потребно повеќе време за пристигнување, pls не грижете се за тоа,само се чека paitently за неговото доаѓање.Предмети се испраќаат преку Кина пост.(Освен APO/FPO)
2.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.потоа, ако не ја прими пратката по време на испорака ние и ветуваме, pls слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогне.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака
1.
Повратни информации политика
Ако сте задоволни со нашата предмети,pls ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,затоа што вашата поддршка е многу важен за нас,бидејќи Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако сакате да примите објект порано,можете да изберете Изразуваат(како на пример, EMS,DHL,Fedex и така натаму)кога ќе го поставите цел,но на товарни тарифи ќе се плаќаат од ваша страна , се надевам дека ќе можат да го разберат.За Интернет продавница сопственикот/Мало,ние исто така нудиме пад на превозот со вашите клиенти.Потоа, ако имате било какви сугестии на нашите производи pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да се подобри тоа, вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.
Ви благодариме за ur цел во нашата продавница, се надевам дека ќе имате добро искуство, имаат убав ден!!. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации за да биде кога трансакцијата завршува.40 инчен
Големина
Должина
ХИП
Wasit
S
38
76
56
XS
39
80
60
S
40
84
64
М
41
88
68
L
42
92
72
XL
43
96
76
XXL
44
100
82
Becauseit е мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување,
Ако не сте сигурни за големината,ве молиме известете ја вашата тежина, висина,биста, половината, колковите и сл информации,ние ќе ви даде некои совети.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,Полиестер,Lanon
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
жените стп Здолниште

Избор на купувачот