10m 8мм ABS Пластика Faux Бисер Монистра Насоки Свадба Гарланд Декорација Имитација Бисер Памук Монистра Романтична Страна Додатоци
Ново

10m 8мм ABS Пластика Faux Бисер Монистра Насоки Свадба Гарланд Декорација Имитација Бисер Памук Монистра Романтична Страна Додатоци

DEN 561.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
се враќа политика
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.
*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Бисер Beaded Насоки
Боја : бела беж
Големина : Пластични Бисер 8мм
Должината На Една Ролна : 10m
За Свадба партија декорации
Answer : ___________________________ Note :
*Упатство за мерење,ве молиме овозможи 2mm грешка. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
warrenty и maintance
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,
и ние навистина сакате да бидете среќни со купување . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ви благодариме за вашето разбирање.
shippment
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.за да се избегне недоразбирање ,
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .
Ве молиме да не?т остави неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас
Ви благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Главните својства

боја:
Беж, Бела
Број На Модел На:
XH800125WB
Повод:
Роденден,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Шема:
Никој
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Големина:
S
Материјал:
Пластични
Повод:
свадба роденден на божиќ
Должина:
10m
боја:
бела беж
Големина:
Пластични Бисер мушка 8мм
Тежина:
240g

Избор на купувачот