Лесно се Фати 10pcs Риба Кожата Мамка Sabiki Апаратури 2 Арм Голема Куки Море Риболов Розова Flasher Мамка Апаратури Со Барел Вртливата За Харинга
Ново

Лесно се Фати 10pcs Риба Кожата Мамка Sabiki Апаратури 2 Арм Голема Куки Море Риболов Розова Flasher Мамка Апаратури Со Барел

DEN 319.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Лесно се Фати 10pcs Риба Кожата Мамка Sabiki Апаратури 2 Арм Голема Куки Море Риболов Розова Flasher Мамка Апаратури Со Барел Вртливата За Харинга
1) Бренд Име : Лесно Се Фати
2) Главната Линија Должина : 40cm
3) Филијала на Линија Должина : 30cm
4) Оружје : 2
5) Кука Големина : Случајни
6) Кука Боја : Црна
7) Количеството : 10pcs
1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
лесно се фати
Број На Модел На:
sabiki апаратури
категорија:
Seawater Риболов Мамка
Материјал:
Риба Кожата
Главната Линија Должина:
40cm
Гранка Линија Должина:
30cm
Пакет:
како Слика
риболов вид:
море риболов
Видови Риби:
Харинга
Грб:
2
Кука големина:
случаен
Кука Боја:
Црна
Количина:
10pcs

Избор на купувачот