светлото T6 led блиц светлина 7W 2000 Lumens 3 Режим висока моќност zoomable водоотпорен факел светилка блиц светлина 14650 /AAA FL0811
Ново

светлото T6 led блиц светлина 7W 2000 Lumens 3 Режим висока моќност zoomable водоотпорен факел светилка блиц светлина 14650 /AAA

DEN 354.72

Во форма достапна за нарачката


светлото T6 led блиц светлина 7 W 2000 Lumens 3 Режим висока моќност zoomable водоотпорен факел светилка блиц светлина 14650 /AAA FL0811
Пакет содржи : 1* светлото Батеријата не е вклучуваат Карактеристики : силни, светли, волшебна сила. Пропадна-доказ дизајн и водоотпорен дизајн. Излез светла може да дојде до 2000 lumens (MAX). Прилагодлив фокус опсег за различна употреба, се протега за да го наместите фокусот. Клип за погодност носат. Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен. Погоден за лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност итн. Спецификации : Боја : Црна Lumens : 2000 LM Рефлектор : Конвексен Леќа Материјал : Алуминиум легура Модел на LED : T6 LED Прекинувач : Опашка-капа притиснете за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Батерија : 3 * АА / 1 * Батерија 18650 (не се вклучени)

Главните својства

Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
FTW
Монтажа Сместување:
Рамка
сертификација:
БЛИЦ СВЕТЛИНА
Број На Модел На:
фенерче
Функција:
led сијалица
Тип На Светилка:
Камп
Тип На Објект:
факелот блиц светлина
SKU:
FTW светло 111
Употреба:
факелот
карактеристика на светилка:
linterna led
LED на светилка:
T6
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Број На Модел На:
FTWFL111
Име:
Рефлектори

Избор на купувачот