Мотор, Мотоцикл Светлата Криеше Колекции Сијалица 35W H6 6000K Xenon Светилка Пад на превозот
Ново

Мотор, Мотоцикл Светлата Криеше Колекции Сијалица 35W H6 6000K Xenon Светилка Пад на превозот

DEN 478.00
DEN 561.60

Во форма достапна за нарачката

Ова го КРИЕШЕ светлина е замена за Возило пред Ултра-висока осветленост, се донесе нов безбедно возење импулс High definition слика стап outamile, не отсјај заштеда на Енергија, долг работен век го Инсталирате многу едноставна од себе, и удобен Одговара на повеќето мотоцикл H6 може да го замени светилки тип на : слободен Канџи (Стр 15t), Два Канџи(BA20d),Два Канџи(Ba20d), H4(p45t) Напон : DC 12 V потрошувачка на Енергија : 35w Сијалица тип : H6 Боја Температура : 6000 K Супер-тенок баласт Светилка Големина (H*D) : 8.2 x 2,2 см/3.22"x0.86"(приближно) Баласт Големина (L*W*T) : 7.9 x 4.9 x 2.6 cm/3.11"x1.92"x1.02"(приближно) Количина : 1 сет (како на сликата покажува) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Мотоцикл Xenon Светилка x 1 Баласт x 1 Поврзете Сите Потребни Инсталации x 1 Метал адаптери x 3

Главните својства

Тип Socket:
H6
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
35W
Бренд Име:
YAM
Ксенон Светлина Модел:
H6
Напон:
12V
Извор На Светлина:
Ксенон
Автомобил модел:
D6025
Ксенон Светлина Тип:
Други

Избор на купувачот