XTEP 2017 нови Професионални Мажите Трчање Мажите Спортски Патики Отворено Спортски Тренери Чевли бесплатен превозот 982119119087
Ново

XTEP 2017 нови Професионални Мажите Трчање Мажите Спортски Патики Отворено Спортски Тренери Чевли бесплатен превозот 982119119087

DEN 2365.00
DEN 3153.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
39, 42, 43, 40, 44, 41, 45
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Бренд Име:
XTEP
За Растојание:
Маратон(>40km)
Датум На Издавање:
Winter2017
Функција:
Амортизирање
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
982119119087
Функција:
Дише
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Светлината Работи
Применливи место:
Хард Суд
Технологија:
Воздухот Единствена
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Ниво На Пракса:
Професионални

Избор на купувачот