Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Тридент Бар Лажица Бар Лажица со Вилушка Коктел Пијат Миксер Бар Мешајќи Мешање 30cm/40cm/50cm
Ново

Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Тридент Бар Лажица Бар Лажица со Вилушка Коктел Пијат Миксер Бар Мешајќи Мешање 30cm/40cm/50cm

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката

Инспириран од традиционалните Јапонски дизајн. Декоративни тридент врвот, исто така може да се користи за spearing garnishes. Мазна серпентина за удобно мешајќи. 30cm/40cm/50cm должина.

Главните својства

боја:
Сребро 30cm, Сребро 40cm, Сребро 50cm, Бакар 30cm, Бакар 40cm, Бакар 50cm, Злато 30cm, Злато 40cm, Злато 50cm, Gunmetal Црна 30cm, Gunmetal Црна 40cm, Gunmetal Црна 50cm
Тип:
Лентата За Алатки
Бренд Име:
cocktailgeek
Лентата За Алатки Тип:
Бар Лажици
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Дијаметар:

Избор на купувачот