60m црвено 8 + 3 Имитација Бисер Риболов Линија Монистра Вештачки ABS Пластика Синџир Гарланд Божиќ Свадба Партија Коса Додатоци
Ново

60m црвено 8 + 3 Имитација Бисер Риболов Линија Монистра Вештачки ABS Пластика Синџир Гарланд Божиќ Свадба Партија Коса Додатоци

DEN 828.00
DEN 1103.52

Во форма достапна за нарачката


повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако вие?повторно се задоволни со нашите производи и услуги.othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Бисер Beaded Насоки
Боја : црвена
Материјал : ABS
Големина : Зрнца со дијаметар од 3мм, зрнца со дијаметар од 8мм
Должината На Една Ролна : 60m
За Свадба партија декорации
Answer : ___________________________ Note :
*Упатство за мерење,ве молиме овозможи 2mm грешка.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,
и ние навистина сакате да бидете среќни со купување . Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
се враќа политика
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.за да се избегне недоразбирање ,
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ве молиме да не?т остави неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас
Ви благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.
warrenty и maintance
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
shippment
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Главните својства

Повод:
Роденден,Забава,Свадба
Број На Модел На:
XH8001836RWB
Шема:
Никој
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Материјал:
Пластични
Повод:
свадба роденден на божиќ
Должина:
60m
боја:
Црвена
Големина:
Пластични Бисер мушка 8+3мм
Тежина:
340g

Избор на купувачот