Гроздобер Етничка мажите Плима Тренд Средината на Половината течност Лен Harem Панталони Кинески Стил за Мажи Секојдневен Долги Панталони Панк Хип Joggers 100808
Ново

Гроздобер Етничка мажите Плима Тренд Средината на Половината течност Лен Harem Панталони Кинески Стил за Мажи Секојдневен Долги

DEN 1535.52

Во форма достапна за нарачката


Гроздобер Етничка мажите Плима Тренд Средината на Половината течност Лен Harem Панталони Кинески Стил за Мажи Секојдневен Долги Панталони Панк Хип Joggers 100808
Имајте на ум : Тоа е Кина Големина, Тоа е Обично Различни Европа и сад големина
Кога ќе ги нарачате,ве Молиме да ми кажете вашата висина и тежина .па јас може да ви помогне да одлучите големина.
Големината на топ листите е само за Референца

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Памук
Стил:
Моден
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Декорација:
Копче
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Batik
Број На Модел На:
100808
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Големина(во инчи):
2-3

Избор на купувачот