4 IR светла автомобил копија камера авто жица +5 пластична обвивка материјал автомобил задните монитор во боја hd lcd екран за Hyundai IX35 2014
Ново

4 IR светла автомобил копија камера авто жица +5 пластична обвивка материјал автомобил задните монитор во боја hd lcd екран за

DEN 1632.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката

Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екран : 5 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 5 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
5" колор TFT LCD автомобил екранот следење
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Ние само брод да се потврди цел адреси.welcomer да порачате. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Главните својства

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Бренд Име:
BARCEEN
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Објектот Тежина:
850g
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
им помогне на автомобил паркинг
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
5 задните следење
Школка Материјал:
Пластични
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
Ноќ визија:
Yes
Сместување:
Во Цртичка
сензор на слика:
ccd

Избор на купувачот