50pcs Акрилик Копчиња Снегулка Шиење Scrapbooking Облека Дома Подарок рачно производство Оркестарот 13mm
Ново

50pcs Акрилик Копчиња Снегулка Шиење Scrapbooking Облека Дома Подарок рачно производство Оркестарот 13mm

DEN 87.00
DEN 124.32

Во форма достапна за нарачката


50pcs Акрилик Копчиња Снегулка Шиење Scrapbooking Облека Дома Подарок рачно производство Оркестарот 13mm
Ставка Детали
100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 13mm Дебелина : 6mm Дупка Големина : 1mm Материјал : Акрилна Боја : Мешани Облик : Цвет Количина : ќе добиете 50 Парчиња од овој објект во листата цена
Превозот Предавање на Кина Пост 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
За нас имаме фабриката. Ние тим има повеќе од 10 години на висок квалитет на производството и продажбата на искуство. Имаме професионална услуга тим за вашата услуга.
Контактирате за Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД КАНДИДАТУРАТА или да му ПЛАТАТ ЗА !Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации пред да контактирате со нас.(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Позитивни повратни информации, и По добивање на повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
Ореол Дома
Декорација:
Чипка
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Обликот:
Цвет

Избор на купувачот