12 Компјутери/многу Мешавина Боја S Hedix Обликот на Носот Студ Kylie Усна Индискиот Носот Прстени Пирсинг на Нос Топката Barbell Носот Пирсинг на Тело Jewelrys
Ново

12 Компјутери/многу Мешавина Боја S Hedix Обликот на Носот Студ Kylie Усна Индискиот Носот Прстени Пирсинг на Нос Топката Barbell

DEN 94.00
DEN 123.84

Во форма достапна за нарачката

Пирсинг На Нос
2.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www. Карактеристики : Анти-Алергија, мода
3. Носот Studs.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.2*10мм
ДОБРЕДОЈДОВТЕ .Ви благодариме. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речиси во рок од 12 часа).
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен.
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или Сингапур Пост Мал Пакет плус.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Боја : Мешани бои
4. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
STARBEAUTY
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
M343
Материјал:
316L Медицински Нерѓосувачки Челик,
Тип:
Пирсинг На Нос,Брадавица Прстени,Пирсинг На Тело Накит,
боја:
12 Бои се мешаат
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
Модни Елементи:
Индустриски Percing Nombril,Нов Дизајн
is_customized:
Yes
Пакување:
12 компјутери/многу, Plug & Тунелот Накит,Папокот&Бел Копчето Прстени
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации

Избор на купувачот