1 Buc 25мм Понесе 70mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA25-70
Ново

1 Buc 25мм Понесе 70mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA25-70

DEN 547.00
DEN 576.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 25x70
Род : 25mm
Удар : 70mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA25-70

Избор на купувачот