бренд висок квалитет памук, лен меша прилагодено флорални печатени класичен ткаени дома маса крпа божиќ свадба tablecloth
Ново

бренд висок квалитет памук, лен меша прилагодено флорални печатени класичен ткаени дома маса крпа божиќ свадба tablecloth

DEN 1331.00
DEN 1478.40

Во форма достапна за нарачката


Драг пријател, ако сакате да обичај големината на вашиот tablecloth, ве молиме контактирајте со нашиот онлајн кадар за цената.^^

Главните својства

Спецификација:
100x145cm, 200x145cm, customized
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Класичен
Материјал:
спојувањето
Техника:
Ткаени
Големина:
many size
Употреба:
Дома,На Отворено,Свадбата,Партија
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
YL083
Функција:
кориснички
Обликот:
Правоаголни

Избор на купувачот