ТАЈВАН Besdia Дијамант Камења
Ново

ТАЈВАН Besdia Дијамант Камења

DEN 1158.72

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Ронки:
RSH01 Пластични месо тело, RSH02 Челик месо тело, RSH03 Челик месо тело, RSH04 Алуминиум месо тело
Бренд Име:
Besdia
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
RSH-01 RSH - 02 RSH-03 RSH-04
Тип:
Абразивни Блок

Избор на купувачот