Бесплатен превозот Алуминиум тоалет brusher и хром позлатен тоалет тоалет четка носителот од кина DONA САНИТАРНИТЕ
Ново

Бесплатен превозот Алуминиум тоалет brusher и хром позлатен тоалет тоалет четка носителот од кина DONA САНИТАРНИТЕ

DEN 1167.00
DEN 1823.04

Во форма достапна за нарачката

САД $ 17.39 - 28.35 / парче US $ 19.5 - 33 / парче -33.4 / парче -41.53 / парче -27.21 / парче -20.76 / парче -27.59 / парче -35.72 / парче -27.73 / парче -27.86 / парче
-30.77 / парче -20.07 / парче -41.05 / парче / парче / парче / парче -13.47 / парче -20.13 / парче -11.87 / парче -26.39 / парче Бесплатен превозот Алуминиум тоалет brusher и хром позлатен тоалет тоалет четка носителот од кина DONA САНИТАРНИТЕ
Бања туш тапа Спецификации :
Ѕидот монтирани тоалет четка држачот.
Стакло тоалет четка држач, четка со хром се справи, и chrome ѕид-монтирани поддршка.
Висок квалитет заврши-Отпорни, долготрајни материјали ќе се спротивстави на ' рѓа и корозија преку секојдневна употреба.
Едноставни за инсталација.
Крај : Хром
Монтажа Тип : Монтира На Ѕид
Вклучува : Хардвер Монтажа Пакет се Вклучени : 1x Тоалет brusher, 1x brusher носителот 1x Mount Screw Безбедно Спакувани во Меур Торба.
Зошто да Изберете Нас Како Вашата Бања туш тапа Добавувач :
1. Ние сме директни кујна допрете производител кој може да заштедите време :
2. имаме големи плашиш кујна допрете линија за производство може да направи вашата испорака на време.
3. Имаме професионални извоз оддел,дизајнер кој поудобно комуникација.
4. Имаме силна КК управување за да бидете сигурни дека вашиот плаќаат достоен.
5. Ние сме одговорни срце да услуга за вас,добри производи,добра амбалажа,соодветна советник.Имаме по продажба тим
кои секогаш се слушне слушнете за вас и направете го вашиот силна назад поддршка .
4,Пратката & услови Предмети се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по уплата. Ние ќе го испрати предметот според вашиот aliexpress адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Обично,ние ќе превозот од регистарот mail спакувани или express (DHL,FEDEX,EMS,UPS-от,E-ЕКСПРЕС). Ако дојде од сад, Обединетото Кралство,Австралија или Канада, тоа трае 7-12 работни дена да испорача, другите земји се земе 10-20 дена да се достави, ако не се примени на објект по 20 работни дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа, што е можно поскоро. 5, Повратни информации :
Вашето мислење е многу важно за нас, наша цел е клиентот задоволство.
Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 бодови НСД.
Ако сте незадоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас веднаш штом ќе може да се, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас и да ја подобриме,
секогаш треба да се јавите на продавачот пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.
Политика На Враќање :
Pls се врати на објектот во рок од 20 дена по добивањето на тоа ако не сте задоволни со шопинг.Сите се враќа треба да бидат во оригинал услови.
Pls ни e-mail, прво за адреса и инструкции.
Сите славини/чешми од нас имаат 5 години гаранција период, и LED дел имаат 24 месеци гаранција период. Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ве молиме контактирајте со нас.

Главните својства

Тип:
Тоалет Четка Носители,Тоалет Четка
Куп материјал:
Стакло
Број На Модел На:
DONA7202
Носителот Површина По Завршувањето:
Хром
Материјал:
Алуминиум
Четка Тип:
Издржливи Тип
is_customized:
Yes
Стил:
Ѕидот монтирани тоалет Држач, четка
Употреба:
Тоалет/home/хотел/бања
инсталирање тип:
Монтажа На Ѕид
боја:
Хром
Функција:
бања тоалет држач, четка

Избор на купувачот