Топло елени мајка и дете животни печатени смета крстот бод колекции кинески Бод,DIY 14CT се Поставува За Везови Крст-Крои
Ново

Топло елени мајка и дете животни печатени смета крстот бод колекции кинески Бод,DIY 14CT се Поставува За Везови Крст-Крои

DEN 484.00
DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО и 11 CT
14ct е празно платно,11ct е печатење на текстил.
14ct : крпа големина : 28*33cm
големина на слика за : 18* 23cm
11ct : крпа големина : 36*42cm
големина на слика за : 26 *32cm
т hreads : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Главните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печатени, 14ct blacnk платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
JOYAUTUM
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
Транспарентен кеси

Избор на купувачот