130g Метал Убодни Риболов Намамат Брод Тоне Риболов Мамка Квалитет Jigging Мами Нов Ласерски Mepps Мами 1 Buc/Многу
Ново

130g Метал Убодни Риболов Намамат Брод Тоне Риболов Мамка Квалитет Jigging Мами Нов Ласерски Mepps Мами 1 Buc/Многу

DEN 523.20

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Не-препорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >5$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух Mail
100% 3 D дизајн.
100% висок квалитет. 130g Метал Убодни Риболов Намамат Брод Тоне Риболов Мамка Квалитет Jigging Мами Нов Ласерски Mepps Мами 1 Buc/Многу
Крапот Риболов L

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
метал убодни
стил:
J

Избор на купувачот