Нови Жени Мажи Слабеење Појас Постпартална Girdle Горат Масти Телесната Тежина Girdles Shapewear Стомак Слабеење Обвивка Bodysuit S2817
Ново

Нови Жени Мажи Слабеење Појас Постпартална Girdle Горат Масти Телесната Тежина Girdles Shapewear Стомак Слабеење Обвивка Bodysuit

DEN 468.00
DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката


ГОЛЕМИНА L 38inch/96cm XL 42inch /106cm XXL 46inch/116cm 1. Користи слична облека да се споредат со големина. 2. Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на Големината на табелата,големина можеби 1-3cm грешка . Внимание : 1.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ. 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Искрени Зборови на Мојот пријател Во Кина, постои зборови, не е добро стока поевтино. Мислам дека тоа функционира целиот свет. Она што ние го продаде е со Висок Квалитет и Одлична Услуга. Изберете нас, нема грешка. ПОНУДАТА СО ДОВЕРБА! Начин на плаќање ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Превозот Смисла Ние брод понеделник - недела со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Стандард на Услуги е Кина Пост Воздух Mail. Стандард на Услуги трае околу 15-25 работни дена (Освен Италија, Русија, Израел, Аргентина, Бразил, Латвија, Украина, Казахстан, Источна Европа, Јужна Америка, кој ќе се 30-45 дена). Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме e - mail u s. Сервис и Повратни информации не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе остави позитивен фидбек за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Главните својства

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Вафли
Декорација:
Шупливи Надвор
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон,Памук,Полиестер
Shapewear:
Половината Cinchers
Број На Модел На:
S2817
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
Romastory

Избор на купувачот