YKSPACE 9H Анти Шпионски Peeping Сјајот Приватност Доказ 2.5 D Екран Заштитник филм Калено Стакло за iPhone 6 6s 7 8 Плус X 10 7Plus
Ново

YKSPACE 9H Анти Шпионски Peeping Сјајот Приватност Доказ 2.5 D Екран Заштитник филм Калено Стакло за iPhone 6 6s 7 8 Плус X 10

DEN 96.00
DEN 106.08

Во форма достапна за нарачката


. Пакетот вклучува : Калено Стакло Филм*1pcs Електростатско адсорпција хартија*1pcs Хемиско чистење хартија*1pcs Влажно чистење хартија *1pcs
Ако ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$/еез.
1. Цените не вклучувајќи обичај должност на дестинација земји.
2. Начини на плаќање : со Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, QIWI Паричник, Boleto.
1. Во Светот Превозот. ( Освен некои земји и APO/ FPO )
2. Цел ќе биде предаден во рок од 4 работни дена по Aliexpress потврдена.
3. Да се осигура дека вие може да ги добиете цел успешно, ве молиме да се осигурате ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е ТОЧНА.
1. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако нарачката ќе биде примена и цел може да се врати во рок од 30 дена по примени. (Ако објектот е во вашиот процесија повеќе од 7 дена, тоа се смета да се КОРИСТИ и ние ќе НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕ EXPECPTIONS!) Враќање превозот цена е мечка од страна на продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со ПРИЕМОТ на пратката.
3. Ние НЕ преземаат ЦЕЛОСНА RESOPNSIBILITIES, како што се : сообраќајни несреќи, одложувања, екстра данок или други царински проблеми.
1. Предмети гаранција ограничено време е 12 месеци и додатоци доаѓаат со 3-месечен-време.
2. Сите неисправни објект се врати МОРА да БИДЕ во рамките на гарантниот период. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТОТ СО EXPERIED ГАРАНЦИЈА
1. Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Задоволство ни е да се обезбедат услуги за вас.
2. Ако имате било какви предлози за нашата продавница или на нашите услуги, ве молиме да ни кажете веднаш. Ние се случува да се промени на подобро.
3. Обезбедување добар шопинг средина е цел ние се настојува да се постигне. Ви благодариме! Сакате да имате добар шопинг искуство!

Главните својства

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Анти-Отсјај
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5s,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 7 плус,iPhone 6 плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 8 Плус
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
YKSPACE
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone

Избор на купувачот