девојка headbands Флорални Ткаенина лак Headband деца Фотографија Проп коса додатоци 24pcs
Ново

девојка headbands Флорални Ткаенина лак Headband деца Фотографија Проп коса додатоци 24pcs

DEN 1224.00
DEN 1359.36

Во форма достапна за нарачката


бебе девојка headbands Флорални Ткаенина лак Бебе Headband Новороденче Фотографија Проп коса додатоци
headband големина : 15inch
лак големина : 12*7cm
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
Headbands-089
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Материјал:
Памук Мешавини
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Magicfty
Пол:
Девојки
Име:
бебе лак headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Color5:
Праска
Материјал:
Памук

Избор на купувачот