USB-C USB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро Б USB3.0 Машки Кабел за Податоци 1m 100cm 3ft 1meter за Apple Macbook & Лаптоп Црно-Бело
Ново

USB-C USB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро Б USB3.0 Машки Кабел за Податоци 1m 100cm 3ft 1meter за Apple Macbook & Лаптоп Црно-Бело

DEN 304.00
DEN 330.24

Во форма достапна за нарачката


USB-C USB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 10pin Машки Кабел за Податоци за Apple Macbook & Лаптоп Црна
за Nokia N1 Таблета & Мобилен Телефон & Macbook & Лаптоп
USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 10pin Машки Кабел
Должина : 100cm
Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1
Реверзибилна Дизајн за Типот C connector
Реверзибилна plug ориентација & Кабел ветер
Поддршка Scalable моќ полнење
за Таблет &Мобилен Телефон & Хард Диск

Главните својства

Должина на кабел:
1m
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Тип-В
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот