2018 есен облека на децата каузална насмевка џебови памук бебе момчиња девојчиња harem панталони за момчиња девојчиња деца долги панталони
Ново

2018 есен облека на децата каузална насмевка џебови памук бебе момчиња девојчиња harem панталони за момчиња девојчиња деца долги

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


големина информации
Дете Големина
НИ Големина
2 T
3 T
4 T
6
8
Детали Големина на овој Дизајн
Големина
90cm
100cm
110cm
120cm
130cm
Должина
56cm
60см
64cm
68cm
72cm
Половината
20cm
21m
22cm
23m
24cm
Хип
30cm
32cm
35cm
37cm
39cm
Crotch
24cm
26cm
28cm
29cm
31cm
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.
Состојба
100% Сосема Нов /Без никакви додатоци
Забелешка
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ткаенини
90% памук
детали за производот

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Шема,Џебови
Одговара Тип:
Лабава
Панталона Стил:
Harem Панталони
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Момчиња
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук,Spandex
Тип На Објект:
Целосна Должина
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
QM161016

Избор на купувачот