Висок Квалитет Mink Крзно Цени Црно Бела Трговија На Големо Mink Крзно Плоча
Ново

Висок Квалитет Mink Крзно Цени Црно Бела Трговија На Големо Mink Крзно Плоча

DEN 3504.00

Во форма достапна за нарачката


Висок Квалитет Mink Крзно Цени
Црна, Бела Трговија На Големо Mink Крзно Плоча
Предмет : Зајакот крзно плоча
Материјал : Вистински mink крзно
Должина : Околу 105 cm
Опашката должина : околу 55 см
тежина : 0.75 kg
Боја : како на клиентите, во поглед
Белешки : големината не е толку точно, генерално 55*105 cm, повеќе или помалку, Под фотографиите се вистински фотографии , бојата е само за клиентите референца, ние го преземат конечниот вистински објект боја и големина како стандард.
Идентификуваат
Како да се идентификуваат обоена mink крзно плоча?
1. Добар квалитет крзно е се чувствува многу мека, коса е густа и сјај, боја е во согласност.
2. Лизгајте нагоре и задниот дел од крзно од вашата рака, ако се чувствувате многу мека и мазна и не се најде ќелава или слабо боја, овој тип на кожа е добро крзно.
3. Добар квалитет крзно е без мирис.
4. Изгледот на производот работа, добар квалитет крзно крзно нож работ област е уредни и мазна, на отклонување на ленти е тесна и уредни. Известувања
1.Пред да се стави ред,ве молиме контактирајте со нас да се потврди ако имаат резерви или не,Тоа е трча многу брзо.Ви благодариме за вашето разбирање.
2.Ве молиме да забележите табелата големина погоре. За причината за тоа е што се мери од страна на раката,па тоа е грешка за 2cm4cm
3. Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Предности
Конкурентна цена ; Врвен квалитет ; Брза испорака; Пад на превозот се на располагање, може да се меша цел било предмети од мојата продавница заедно ! ние може да обезбеди бараната големина ако ла р моб износ, добредојдени да прашам за повеќе детали, благодарам многу!

Главните својства

Тежина:
1KG
Употреба:
Авто Тапацир,Домашен Текстил,Облека
Материјал:
mink
Големина:
105*55cm
Шема:
Суровини
Тип:
плоча
Број На Модел На:
0161008

Избор на купувачот