Бесплатен превозот 50PCS Нови DC 12V Моќност Приклучок Адаптер Конектор Женски За 5050 3528 LED Лента Светлина Сосема Нов
Ново

Бесплатен превозот 50PCS Нови DC 12V Моќност Приклучок Адаптер Конектор Женски За 5050 3528 LED Лента Светлина Сосема Нов

DEN 616.00
DEN 648.00

Во форма достапна за нарачката


50 Pcs Нови DC 12 V Моќност Приклучок Адаптер Конектор Женски За 5050 3528 LED Лента на Светлина со Висок Квалитет
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Едноставно & Професионален изглед за моќ каблирање
Совршен за поврзување на LED видео надзор напојување со Лента!
Со оваа точка не треба да лемење!
Лесни, евтини и казна!
Завртка терминали (за отворена жица води), погоден за единствена боја на LED лента!
Полесно за Една боја LED лента како што 5050 3528 5630 led лента, Камера за видео надзор на инсталацијата, заштеда на време и повеќе securer кабелска конекција.
Спецификации :
Надворешен дијаметар на приклучокот : 5.5 мм.
Внатрешен дијаметар на приклучокот : 2.1 mm.
Димензија : 38mm(L) x 14mm(W) x 10мм(H).
5.5 мм x 2.1 mm Женската моќ приклучок конектор.
Боја : Црна
Пакетот вклучува :
50 x Женски LED Конектор

Главните својства

Број На Модел На:
OWS007

Избор на купувачот