3 Години Гаранција Epistar Чип 4W LED вградна светилка Кружни LED Панел Светла Таванот Надолу Осветлување КОЧАН центарот на Вниманието Сијалица
Ново

3 Години Гаранција Epistar Чип 4W LED вградна светилка Кружни LED Панел Светла Таванот Надолу Осветлување КОЧАН центарот на Вниманието

DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката

LED Панелот вградна светилка Спецификација : 4 W LED вградна светилка Чип Бренд : Epistar Моќ : 4 W
Дијаметар : 105mm Исечок Дупка : 95mm Боја : Бела,Топло Бела Прозрачна Флукс : 360 LM Влезен Напон : 85-265 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Главните својства

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
4w
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
PIN-DLWR
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Моќ Толеранција:
5%
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Маска Материјал:
Акрилик
Led Извор:
SMD2835
Лумен:
100-110lm/W
Домување Боја:
Бела
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
led вградна светилка

Избор на купувачот