СТР-810XL PG810 Пигмент мастило CL811 811 Боја мастило рефил кит за CANON PIXMA MX366 MX416 MX426 MX328 MX338 MX347 MX357 инк-џет печатач
Ново

СТР-810XL PG810 Пигмент мастило CL811 811 Боја мастило рефил кит за CANON PIXMA MX366 MX416 MX426 MX328 MX338 MX347 MX357 инк-џет

DEN 1016.00
DEN 1104.00

Во форма достапна за нарачката


Q3 : Да имам сопствен дизајн за етикета на мастило шише?
Да, MOQ е 2000 парчиња на секоја боја. Enviromental пријателски мастило 3. Ако имате било какво барање, ве молиме пред исплата. Безбедно пакување 15.

Главните својства

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
КПР-810-811
Бренд Име:
welcolor
боја:
Б.К C Y M
мастило за јачина на:
100ml/боја
Модел:
СТР-810 CL-811
Функција:
Б.К е пигмент мастило,C/M/Y Е Боја на мастило,како оригиналниот
Продажба На Точка 1:
Не plug печатач главата,специјализирани мастило како оригиналниот
Продажба На Точка 2:
Со сите алатки
тип на мастило:
На база на вода
Користење На Животот:
2 година
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачот