2017 мажите битник хип-хоп sweatshirt топла продажба bodybuilding врвот смешно бренд tracksuits есен зима руно дуксери kpop pullovers
Ново

2017 мажите битник хип-хоп sweatshirt топла продажба bodybuilding врвот смешно бренд tracksuits есен зима руно дуксери kpop pullovers

DEN 545.00
DEN 1068.00

Во форма достапна за нарачката


ЕСЕН ЗИМА 2017
МОДЕН SWEATSHIRT ДУКСЕРИ
Произведено Во Кина Состав : 50% памук, 50% Spandex Основните солидна боја Плетени тој
Ве молиме овозможи 1-3 см грешки, бидејќи тоа е се мери со раце.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Копчето До Јака
Материјал:
Памук,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Стил:
Streetwear
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Избор на купувачот