Црна Боја За Highscreen Чиста J Екран на Допир Digitizer Сензор Glass екран на Допир Панел + Бесплатна Алатка колекции
Ново

Црна Боја За Highscreen Чиста J Екран на Допир Digitizer Сензор Glass екран на Допир Панел + Бесплатна Алатка колекции

DEN 436.00
DEN 459.36

Во форма достапна за нарачката


Црна Боја За Highscreen Чиста J Екран на Допир Digitizer Сензор Glass екран на Допир Панел + Бесплатна Алатка колекции
Пакетот вклучува :
1 x digitizer Екран на Допир за замена
1 x Алатки
Опис Висок квалитет замена допир digitizer Сите предмети се тестирани пред превозот го Замени стариот, расипан, скршени или испукани екран Пратката 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и други информации за контакти на Aliexpress е точно пред купувањето. 2. Повеќето од парцели се испраќаат преку Хонгконг Пост, Сингапур Пост или Кина Пост(сите со следење на број). За големи цел (зависи од тежината и вредност), ние брод преку други побрзо carier како DHL, EMS, Fedex.. 3. Се проценува дека времето за испорака зависи поради различни земји и региони, обично 7 до 22 дена, понекогаш оди на 25 до 30 дена за далечински област, и тоа трае подолго за време на шпицот на сезоната. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. 4. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Какви било други давачки или дополнителна такса е купувачот одговорност. Политика на враќање 1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за размена или наплата. 2.Враќање или повраток е прифатена во рок од 7 дена од денот на приемот. 3.Сите предмети мора да се вратија со нивната оригинална состојба. 4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена. Повратни информации 1.Ве молиме љубезно го потврди приемот на предмети на Aliexpress кога ќе ги добијат. 2.Ако не сте задоволни со објектот ќе се примаат за било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни. 3. Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа значи многу за нас.

Главните својства

боја:
црна боја
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
IMIDO
Екранот:
4.0
Број На Модел На:
За Highscreen Чиста J
боја:
Црна
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Одговараат на:
За Highscreen Чиста J Екран На Допир

Избор на купувачот