5pcs многу SL6-02 Пневматски 6MM Цевка Брзо им Помогнам Во 1/4 1/4 инчи Воздух Монтирање Конектор Прилагодливи Проток Брзина Контролер ASL6-02
Ново

5pcs многу SL6-02 Пневматски 6MM Цевка Брзо им Помогнам Во 1/4 1/4 инчи Воздух Монтирање Конектор Прилагодливи Проток Брзина

DEN 206.40

Во форма достапна за нарачката


5pcs многу SL6-02 Пневматски 6 MM Цевка Брзо им Помогнам Во 1/4" 1/4 инчи Воздух Монтирање Конектор Прилагодливи Проток Брзина Контролер ASL6-02
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )
1 : Разни стил за целосно серија пневматски производи за вас да се избере
2 : Висок квалитет со конкурентна цена
3 : Примерок цел & мала количина цел е во ред
4 : Обезбедување на бесплатна производи информации.
5. Сигурен квалитет увери и активни по-продажба на услуги

Главните својства

Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Тип:
Приклучоци
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
SL6-02
Работниот Медиум:
Воздух ,вакуум
Материјал:
Пластични ,месинг ,NBR
Применливи цевка:
СТП црево ,Најлон цевка
Заеднички цевка големина:
6mm
Тема:
1/4
Серија:
Протокот контролер

Избор на купувачот