Dinto 20pcs/многу 2USB Convinient Сите во Еден Адаптер за полнење Plug AC Конвертор за НАС/велика БРИТАНИЈА/AU/ЕУ Приклучок за Штекер Меѓународни
Ново

Dinto 20pcs/многу 2USB Convinient Сите во Еден Адаптер за полнење Plug AC Конвертор за НАС/велика БРИТАНИЈА/AU/ЕУ Приклучок за

DEN 5522.00
DEN 6733.92

Во форма достапна за нарачката

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Dual USB порти. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Големина на : 61*56*46 мм
2.Тоа е најбезбедно начин да го приклучиш во вашиот пренослив, не-earthed уреди во целиот свет
5. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Боја : Бела,Црна
Answer : ___________________________ Note : драг пријател ,ве молиме изберете боја ви се допаѓа и да ни оставите порака ,
или ние ќе ви го испратиме по случаен избор ,ви благодариме за вашето разбирање!
Пакетот вклучува :
1x Универзален Адаптер 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Оваа сите-во-едно адаптер има приклучоци кои работат со повеќе од 150 различни земји. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Различни игли за различни земји
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ABS материјали. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Карактеристики
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Приклучокот Стандард : АУ, САД, велика БРИТАНИЈА, ЕУ.Тоа е многу погодно за патување во странство
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.можете да го користите USB врвот брзо да ја полните вашата USB уреди, како на пример за i Phone и за i Pad
Спецификација
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните својства

Стандард:
Universal Plug
Surge Protector:
Yes
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Број На Модел На:
ASD000003
Под контрола се Префрлите:
Yes
Еден USB Max Излез:
5V 1А
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Номинална Напон:
110-250V
Заземјување:
Стандард Заземјување
USB Вкупна Моќност:
2A
Број на USB Порти:
2
WIFI:
No
Номинална моќност:
85-240V 2A
Места Број:
6
Тип:
Електричниот Приклучок
Номинална Струја:
3A
Бренд Име:
Dinto

Избор на купувачот