Одговара 2010-2015 XJ-Серија (X351) Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Пумпа Со Вентил Заградата Воздухот Возење Суспензија Компресор C2D5825
Ново

Одговара 2010-2015 XJ-Серија (X351) Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Пумпа Со Вентил Заградата Воздухот Возење Суспензија

DEN 23904.00
DEN 28799.52

Во форма достапна за нарачката


Детали :
Година Модел Трим Мотор 2015 XJ сите Сите до 2015 XJR сите Сите 2014 XJ сите Сите 2014 XJR сите Сите 2013 XJ сите Сите 2012 XJ сите Сите 2011 XJ сите Сите 2010 XJ сите Сите
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
Ви благодариме за вашата поддршка!

Главните својства

Земја/Регион на Производство:
оригиналниот реновирана
Осветленост Дел Број:
C2D5825
Бренд Име:
Нагазни мини
XJ-Година:
2010,2014,2013,2011,2015,2012
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
Производителот Дел Број:
C2D5825
Jaguar Модел:
XJ
Другиот Дел Број:
C2D5825
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
превозот:
брзо превозот
Пакет:
На krabičkách / Дрво
ГАРАНЦИЈА:
1 години
Име на производ:
КОМПРЕСОР / Суспензија Израмнување Compon
Забелешка:
оригиналниот реновирана
oe 1:
C2D5825
Година:
2010-2015

Избор на купувачот