Holographic Ласерски Зелена Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак 6MM Големина
Ново

Holographic Ласерски Зелена Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак 6MM Големина

DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката

Најдобар квалитет, Најдобра цена,Фабрика директни снабдување . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и понуди најдобра услуга. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. добредојдовте OEM наредби Царинската Пакување на располагање,Слободни царински Лого.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака

1.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти.Добредојдовте да контактирате со нас. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. прифати Т/T,Western Union ,Paypal и останатите, ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). Ви благодариме за вашиот вид соработка. Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
2.Или не,ве молам, точно пред исплата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.(Ние не ќе биде одговорен за двете). Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да бара помош. За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2.Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail Во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не го купи предмети.TCA600 Holographic Ласерски Зелена Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси -Обликот : насмевка лице -Size : 6 MM -Боја : Ласерски Зелена Боја -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt. Големи цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
3. Ајде една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство. O(∩_∩) O~
1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. 50g/200g/500g Сигурен Полиестер Торба ,50g/200g/500g во една торба Тука се 50g 200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба. ако е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди службена исправа,особено на барање барање хартија . Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО. (ПС : ПРОЗОРЦИ&DHL брзо брод ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела). За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празник Кина). Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-50 дена . Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.

Главните својства

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
TCA600
Материјал:
домашно милениче
НЕТО-WT.:
50g/200g/500g
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Binvon

Избор на купувачот