Dispalang Мечка Ранец за Деца Симпатична Животно Шема Училиште Торба Стилски Bookbag за Девојки Трендовски Mochilas Момчиња Bagpack Деца
Ново

Dispalang Мечка Ранец за Деца Симпатична Животно Шема Училиште Торба Стилски Bookbag за Девојки Трендовски Mochilas Момчиња Bagpack

DEN 959.00
DEN 1295.52

Во форма достапна за нарачката


Клиентите Кои, Исто Така, Како Овие :
Багаж Капаци :
Моден Черепот Ранци & Ручек Кеси :
Најдобриот Лаптоп Ранци :
Градинка Ранци & Ручек Кеси :
Животните се Чувствува Ранци за Детска Градинка :
Голем Капацитет Рамо Чанти :
Клиентите Кои Исто Така Како Овие>>>>

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Декорација:
Appliques
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
Моден/на Повик schoolbag
Материјал Состав:
300D полиестер
Патент:
Двојно патентите
Употреба:
Dialy Ранец
Тип:
мечка дизајн
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Главен Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот