DIY Ѕид Налепница Цртан филм Сирена Деца' Соба Ѕид Налепници Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот Прозорец Очила Налепница
Ново

DIY Ѕид Налепница Цртан филм Сирена Деца' Соба Ѕид Налепници Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот Прозорец Очила Налепница

DEN 393.00
DEN 490.56

Во форма достапна за нарачката


DIY Ѕид Налепница Цртан филм Сирена Деца' Соба Ѕид Налепници Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот Прозорец Очила Налепница
Име На Производ : Цртан Филм Ѕид Налепници
Полна Големина : 50*70cm
Ефект : 170*105 cm
Спакувани Тежина : 0.15 kg/еез
Пакет : 1 парчиња во голем број.
Употреба : Божиќ, Нова Година украси за дома дневна соба, студија соба, luxery ресторан и хотел прозорец или стакло ѕид Декорација итн.
Одлична декорација за да се зголеми до вашиот одмор дух.
Претставува среќен празнична атмосфера.
Среќа зад аголот.
Испорака детали за :
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Во САД, ние брод преку e пакет кој само да се земе 7-12 дена да пристигнат.
3. На Русија и на остатокот од светот, ние брод преку Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе трае 7-20 дена или повеќе денови за да се дојде, бидејќи на времето и царинење. Ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
4. Ако консумираат повеќе од $100 во нашата продавница, или пакет со прекумерна тежина, 2 KG, ние ќе брод на пакет преку DHL, UPS-от , EMS, Fed Ex, која само што трае 3-7 дена за да стигнат до вашиот дом!
5. Ве молиме имајте во предвид сите предмети за слободни-превозот, но ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за сопствени грешки такса. Царинење надоместоци на товар на купувачот .

Главните својства

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
cnx-AY9133
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Сирена ѕид налепници
Полна Големина:
50*70 см
Ефект:
170*105 cm
Употреба:
Ѕидот налепници за дневна соба, детска' соба
Материјал:
пластични латекс
Функција:
цртан филм сирена
Примена:
Ѕидот налепница за дневна соба и студија соба
боја:
како Слика

Избор на купувачот