SMJEL Нова Мода Едноставни Геометриски Хексагонални Студ Обетки за Жените Долг Синџир на Earing Деверуша Накит dropshipping SYED103
Ново

SMJEL Нова Мода Едноставни Геометриски Хексагонални Студ Обетки за Жените Долг Синџир на Earing Деверуша Накит dropshipping SYED103

DEN 93.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SMJEL
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
syed103
Обликот:
Геометриски
ретро обетки:
Евтини обетки
Секојдневниот накит:
Ангажирање обетки
гроздобер обетки:
пар обетки
лето стил обетки:
обетки за жени
Еко-пријателски материјал:
доведе&никел слободни
Стил:
Романтични
Продажба Начин:
малопродажната/трговија на големо /dropshipping

Избор на купувачот