ABS Хром Резервоарот Покрие Гориво Гас Резервоар за Нафта Капа За Hyundai Tucson 2015 Година Авто Автомобил стил Додатоци Автомобил Резервоарот Покрие Скратува
Ново

ABS Хром Резервоарот Покрие Гориво Гас Резервоар за Нафта Капа За Hyundai Tucson 2015 Година Авто Автомобил стил Додатоци

DEN 907.00
DEN 1066.56

Во форма достапна за нарачката

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
.
Добредојде! Ви благодариме за вашата посета. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Опис На Производот
Предмет : ABS Хром Резервоарот Покрие Гориво Гас Резервоар за Нафта Капа За Hyundai Tucson 2015 2016 Година Автомобил стил Додатоци
Материјал&Боја : ABS Хром,Сребро. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Функција : Одлична Декорација и Заштита Изработени од квалитетна ABS Хром 1 buc/set(автомобилот 3 M лепило се вклучени) Лесен за инсталација
Поврзани Објекти
Предмети Слика&Detail
За НАС 666 авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. И т тој боја можеби имаат некои разликата се должи на слика зеде во друга светлина.Време на испорака како следниве Express (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от), ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци, и така, на пример : на педалот за гас на возилото, рачки на вратите, перница, шиење, клучни случаи, светлина веѓите, и така натаму. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се провери во нашата продавница(). Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост.
Shippment
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информации откако ќе се потврди на испорака. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail . Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди . Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Имаат Среќен шопинг искуство во нашата продавница. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
20cm
Објектот Дијаметар:
16cm
Објектот Висина:
1cm
Вид На Налепница:
гориво капа
Објектот Ширина:
20cm
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Возилото Логото
Бренд Име:
ABAIWAI
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
За Hyundai Tucson Резервоарот Покрие Гориво Гас Резервоар За Нафта Капа
Налепница Сместување:
Багажникот
категорија:
Декорација&Заштита
Предмет Тип:
Хром Стил
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
Автомобил Модел:
За Hyundai Tucson 2015 2016 Година

Избор на купувачот