Zakka Куќа Форма Дрвена Табла со Стојат Messsage Одбор Wrinting Подлога Фото реквизити Училиште Табла
Ново

Zakka Куќа Форма Дрвена Табла со Стојат Messsage Одбор Wrinting Подлога Фото реквизити Училиште Табла

DEN 650.00
DEN 691.20

Во форма достапна за нарачката


Дрвена Табла
Табла Големина : 36*20*10см

Главните својства

Стил:
Пастирски
Материјал:
Дрво;Дрвени
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
табла
Функција:
Прекрасна

Избор на купувачот