guipure африкански секвенца cupion чипка за свадба фустани Нигериската Африкански tulle sequins бела чипка ткаенина
Ново

guipure африкански секвенца cupion чипка за свадба фустани Нигериската Африкански tulle sequins бела чипка ткаенина

DEN 3672.00
DEN 4320.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во посета на мојот продавница!
Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,чипка ткаенина. сите предмети е сега на располагање,со добра цена и добар квалитет, Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Приказ на производот :
Тип на производ Африкански tulle чипка ткаенина Снабдување тип
Во акционерско Item / Прифати прилагодено цел Пакување детали
5 метри во еден поли торба , 50pcs за една голема торба за Испорака околу 5-7 дена од DHL Повратни информации ако беше задоволен со стоката, дајте ни повратни информации postive
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
WB264
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Ширина:
51''-52''
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Нето Платно
боја:
исто како слика
Големина:
5yards/парче
is_customized:
yes
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
крпа униформапартија свадба облечи
Ткаенина Тип:
Mesh
Проценето Време На Испорака:
6-13days

Избор на купувачот