Голема река ридот фитнес гумени мат воздух песна костим за деца црна 6m x 1.8 m x 10cm
Ново

Голема река ридот фитнес гумени мат воздух песна костим за деца црна 6m x 1.8 m x 10cm

DEN 37008.00

Во форма достапна за нарачката


Голема река ридот фитнес гумени мат воздух песна костим за деца црна 6m x 1.8 m x 10cm
воздухот песна мат за продажба
гумени мат гимнастика
гумени воздух кат
превртување на песни
Големина : 6m x 1.8 m x 10cm
Боја : Светло Сива
Материјал : ПВЦ и Специјални Капка бод ткаенина
Технологија : Ладно поврзување
Додатоци : слободен пумпа х 1,поправка комплет x 1
Пакет : крпа торба,лесно да се носат
Гаранција : 2 години
Inflating време : помалку од 10 минути
Испорака : ОД Експрес,Fed Ex
Опис на производот
1.Може да бидат поставени на секој кат.
2.Лесно пренослив од салата да салата. Едноставно се тркалаат и тоа ќе биде доволно мала да се вклопи во задниот дел на вашиот автомобил.
3.Високо endurable, и тешко на извртување и свиткување соодветно.
4.По инфлација, мат, ќе се одржи својот притисок, за неколку часа, рефил само зема секунди.
5.Без бучава во текот на обуката е затоа што континуирано инфлацијата не е потребна.
6.ние снабдување со 2 години гаранција.
Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика. Тоа е широко се користи во затворен и отворен за сите ширум светот за двете возрасни и деца.Воздухот песна е затоа не се погодни само за рекреативни групи, но исто така и за повисоко ниво gymnasts .Тоа може да биде оптоварен/самопочит и врши и се чуваат лесно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Она што е макс оптоварување за овој мат?
1500 Lbs. За 5-15 возрасните.
2.Колку долго може да гумени мат трае?
7 до 8 месеци
3. Може да ги користиме заедно?
Yes (да). Се користи за група на класи или еден-на-еден тренинг.
4. Јас може да го користи во вода?
Yes (да). Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздух-стегање.
5.Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да). Погодна за рекреација корисници.
6.Како можам да го користите?
Можете да ги користите овие душеци во било која комбинација за да се постигне подобро користење ефект.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните својства

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Број На Модел На:
6m x 1.8 m x 10cm
Одделот За Името:
Жените
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
гумени воздух песна
боја:
Светло Сива
време на испорака:
3 до 7 дена
испорака:
Од Експрес,FedEx
Гаранција:
2 години
превозот:
express до врата

Избор на купувачот