Gopro Додатоци Ротари Ранец Клип Шапка Менгеме Планината Со Завртка за да Одат про Херој 4 3+ 3 SJCAM sj4000 xiaoyi Акција Спорт Камера
Ново

Gopro Додатоци Ротари Ранец Клип Шапка Менгеме Планината Со Завртка за да Одат про Херој 4 3+ 3 SJCAM sj4000 xiaoyi Акција Спорт

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Брзо Ослободување Клип Менгеме Планината : лесно се откажам Камерата на вашиот ранец,шапка,рака и др.360 степен ротација, насока и агол може да се прилагоди на вашите потреби.
Материјал : ABS пластика
Димензии : 6 х 4 cm x 5 cm; Тежина : 2.12 оз (60 g)
Luxebell торба е предвидено за работа како се движат вашиот џеб која можете да ја најдете на камерата и сите додатоци веднаш во без неред и мис секогаш кога ќе им треба.
Содржина : 1 x брзо ослободување клип менгеме,1 x долг навој

Главните својства

Тип:
Мека Торба
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
Ранец клип
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro,Sjcam
Бренд Име:
Лесно Хауба

Избор на купувачот