Нови Издувната цевка 3901635 Одговара За 4B 4BT 4BTA Б3.9L Мотор
Ново

Нови Издувната цевка 3901635 Одговара За 4B 4BT 4BTA Б3.9L Мотор

DEN 3744.00

Во форма достапна за нарачката


Нови Издувната цевка 3901635 Одговара За 4 B 4 BT 4 BTA Б3.9 L Мотор
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Издувната Цевка
Бренд : Нови cid)
Дел# : 3901635
Примена
Одговара за 4 B 4 BT 4 BTA Б3.9 L Мотор
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C3901635
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
издувната цевка
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
C3901635
Производителот Дел Број:
C3901635

Избор на купувачот