Голема река ридот скокање гумени мат воздух песна користат за вода сива&зелена 5m x 1.8 m x 15cm
Ново

Голема река ридот скокање гумени мат воздух песна користат за вода сива&зелена 5m x 1.8 m x 15cm

DEN 41727.00
DEN 46363.20

Во форма достапна за нарачката


Голема река ридот скокање гумени мат воздух песна користат за вода сива&зелена 5m x 1.8 m x 15cm
gymnastic мат тротоарите
обука мат
фитнес мат
превртување на песни за дома
спортски душеци безбедност
Големина : 5m x 1.8 m x 0.15 м
Боја : Светло Сива
Материјал : ПВЦ и Специјални Капка бод ткаенина
Технологија : Ладно поврзување
Додатоци : слободна рака пумпа х 1, поправка комплет x 1
Гаранција : 2 години
Inflating време : околу 5 минути
Испорака : by Express,Fed Ex
Опис на производот
1.Inflating и deflating се врши во рок од 5 минути.
2.Висока затегнувачка цврстина,одлична отпорност на триење,не-токсични и еколошки.
3.Релативно светлина и лесно подесување во салата.
4.ние снабдување со 2 години гаранција.
5.Без бучава во текот на обуката е затоа што континуирано инфлацијата не е потребна.
6.Може да бидат поставени на секој кат.
Гумени воздух кат се направени од издржлив ПВЦ мушама која е водоотпорен,висока јачина и висока густина.Тоа е лесно на телото на низок притисок, но доаѓа блиску до пролет подот на повисоки притисоци.Тоа може да биде оптоварен/самопочит и врши и се чуваат лесно.Почетниот Воздух кат нуди сите погодности на нашите гумени опрема во помали, полесни и поевтини пакет. Без разлика дали сте дома, на одмор, или во куќата на една пријателка, сеуште можете да се обучуваат како да сте во салата. Лесно да се постави,продавница,и се движат наоколу. Совршен за gymnast,cheerleaders,боречки уметник,и tumblers .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Она што е макс оптоварување за овој мат?
1600 Lbs. За 5-10 возрасните.
2.Колку долго може да гумени мат трае?
7 до 8 месеци
3. Може да ги користиме заедно?
Yes (да). Се користи за група на класи или еден-на-еден тренинг.
4. Јас може да го користи во вода?
Yes (да). Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздух-стегање.
5.Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да). Погодна за рекреација корисници.
6.Како можам да го користите?
Можете да ги користите овие душеци во било која комбинација за да се постигне подобро користење ефект.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните својства

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Одделот За Името:
Жените
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Број На Модел На:
5m x 1.8 m x 0.15 м
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
гумени воздух песна
боја:
Светло Сива
испорака:
Од Експрес,FedEx
Гаранција:
2 години
превозот:
express до врата
време на испорака:
3 до 7 дена

Избор на купувачот