Redwood резба правоаголна дрво полица на bonasai риба резервоарот цвет вазна камен база teapot бонсаи камен цврсто дрво
Ново

Redwood резба правоаголна дрво полица на bonasai риба резервоарот цвет вазна камен база teapot бонсаи камен цврсто дрво

DEN 1296.00

Во форма достапна за нарачката


детали за производот
Големина на Мал 19cm * 12.2 cm*7cm
Големина на Средината 24cm * 15cm*7cm
Големина Голема 29cm * 18cm * 8cm

Главните својства

Големина:
Big size, Middle size, Small size
Тема:
Растенијата
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Дрво

Избор на купувачот