Bonsny Макси Изјава Метални Легури Пит Бул Buster Куче Ѓердан Ѓердан Синџир Јака Pendant Година Мода Глеѓ Накит Жени
Ново

Bonsny Макси Изјава Метални Легури Пит Бул Buster Куче Ѓердан Ѓердан Синџир Јака Pendant Година Мода Глеѓ Накит Жени

DEN 216.00
DEN 469.92

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
bonsny
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Должина:
45CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
51mm x 44mm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
AN610
боја:
црвена сина, кафена и сива
Дизајнер:
Ловец Ву
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
производство:
Bonsny накит Фабрика
Тежина:
16g
Материјал:
Легура

Избор на купувачот