Американската Село Postral Стил Дрвени Добредојдовте Градина Цвеќиња & Пчела Ѕид Кука Декоративни Закачалка Насловна & Продавница ѕид Оркестарот
Ново

Американската Село Postral Стил Дрвени Добредојдовте Градина Цвеќиња & Пчела Ѕид Кука Декоративни Закачалка Насловна & Продавница

DEN 1038.00
DEN 1104.00

Во форма достапна за нарачката


Ѕидот Полица, Sweet Home
Материјал : дрво
Со 4 виси куките
Големина на : 39.5*25*1.5 cm
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Главните својства

Тип:
Куки & Шини
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Дрво
Член Број:
4HOOK

Избор на купувачот