2018 Мода Чадор Дожд Жените Цвет Чадори Paraplu
Ново

2018 Мода Чадор Дожд Жените Цвет Чадори Paraplu

DEN 1142.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Чадори
Број На Модел На:
ПРВО-6
Шема:
Долго се справи со Чадор
Материјал:
Полиестер
Панел Материјал:
Pongee
Големина:
M
Контрола:
Полу-Автоматски
Функција:
Не-rotatable
Производот:
Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Риболов

Избор на купувачот