РАБОТИ РЕКАТА Бренд Зимски Ски Костум За Жени 4 Бои 6 Големини Отворено Спортски Жена Јакни Висок Квалитет на Жените Облека #A5024
Ново

РАБОТИ РЕКАТА Бренд Зимски Ски Костум За Жени 4 Бои 6 Големини Отворено Спортски Жена Јакни Висок Квалитет на Жените Облека A5024

DEN 4462.00
DEN 8262.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Жените
Бренд Име:
Водење На Реката
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Функција:
Windproof,Дише,Водоотпорен
Број На Модел На:
A5024
Материјал:
Полиестер
Руската Големина:
42, 44, 46, 48, 50, 52
Европа големина:
36, 38, 40, 42, 44, 46
боја:
Темно Сина, Сина, Црвена, Бела
Употреба:
Скијање, Отворено, Спорт, Дневна
Сезоната:
Зима
Облека Должина:
Краток
Должина На Ракав:
Целосна

Избор на купувачот